Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Říjen 2023
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Hudba & Film

Na téhle stránce postupně najdete videa z Westernů, Fort Yukonů a Bakersfieldských country bálů.

Možná se dočkáme i premiéry legendárního filmu ZLATO V HRSTI, který jsme natočili v roce 1993 na Košárkách a kromě autorů ho ještě nikdo nikdy neviděl.

 

 

BAKERSFIELD 2014

 

BAKERSFIELDSKÝ COUNTRY BÁL 2013 – sestřih z pořadu CVRLIKÁNÍ TV NOE.

 

BG STYL NA BAKERSFIELSKÉM COUNTRY BÁLU 2013 – explosivní úspěch, konfety atp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostravské podzimní ozvěny 2010

Milan Belmondo Plch (http://countryclub-halenkovice.webnode.cz)

V roce, kdy jsme spíše si museli zvyknout na úbytek festivalů a hudebních akcí, přišlo příjemné překvapení v podobě dvoudenního nejen hudebního festiválku Podzimní ozvěny. Konaly se v hezkém sále Třebovického mlýna v Ostravě, který ještě před rokem byl takřka ruinou. Páteční večerní program lákal především příznivce modré muziky. Vystoupily skupiny Bluerej a Silent Rain, po nich jako bonbónek (především pro ty šťastnější, kteří goralštině rozumějí) skupina Blaf. Ovšem to co se strhlo v závěru programu patřilo mezi mé nejkrásnější hudební zážitky letošního roku. Znovuvzkříšená šumperská Bluegrass Nova předvedla naprosto skvělý a strhující výkon. Newgrassový svátek špičkových muzikantů a vynikajících skladeb. Velký koncert jakých se mnoho neodehraje.

Sobotní dopoledne a začátek odpoledne patřil cestovatelským zážitkům. Videa, fotky, povídání – vše se střídalo v rychlém, ale nikoliv uspěchaném sledu a tak jsme během pár hodin kromě našich hezkých koutů navštívili Ukrajinu, Slovensko, Francii, Černou Horu, Venezuelu, Finsko, Nový Zéland, Turecko, Nepál, Čínu, Chorvatsko, USA i Kanadu. Vrcholem se staly zejména drsné zážitky z cykloputování po Číně Romana Šinkovského. Pod názvem Kotlíkáři sobě patřil následující program hudebním uskupením – skupině Marod, Radimu Piškotovi Dudovi (zahrál na  Chapman Stick), domácímu Tempu di vlak, jisté a suverénní brněnské Ozvěně, zpestření v podobě výborného BG Stylu, aby vše vyvrcholilo očekávaně skvělou tečkou vždy příjemného a pohodového Hop Tropu.

Stanou-li se ostravské Podzimní ozvěny tradicí, bude jistě patřit tato cestovatelsko-trampsko-bluegrassová akce k tomu nejpříjemnějšímu…

Belmondo

Více zde: http://countryclub-halenkovice.webnode.cz/news/ostravske-podzimni-ozveny/