Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Minulé akce

 

23. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2020 - Dřevo a struny (Horní Bludovice), Marťani (Horní Datyně), Zelená míza (Ostrava), Hluboké nedorozumění (Praha), Milan Šťastný (Ostrava), René Racek Matlášek (Ostrava), Sirény (Ostrava), Johan & spol (Ostrava) a Zlóťa (Brno)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

22. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2019 - Dominika (Ostrava), Špagetka a Štaflíci (Ostrava), Bylo nás 5 (Havířov), Mc Milanns Brothers (Frýdek-Místek), Špunt (Přerov), Hrnek (Hlučín), Čenda a Nikol (Ostrava), Bruml, Viki a Kuba (Horní Bludovice), Odnikud nikam (Ostrava), Cowboy a Ája (Ostrava)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

21. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2018Dominika (Ostrava), Poslední cestující (Ostrava), Ona a Já (Ostrava), Jíří Míža (Stará Ves), BG Comeback (Opava), Wind (Havířov), Bruml, Viki a Kuba (Ostrava)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

20. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2017Dominika (Ostrava), BG Styl (Ostrava), Brzdaři (Olomouc), Alibaba (Horka nad Moravou), Bída s nouzí (Havířov), Fest (Karviná), Nikol a Ota (Bohumín), Mendoš (Ostrava), Bosorky (Ostrava), BPT (Zlín)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

19. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2016Dominika (Ostrava), Bída s nouzí (Havířov), René Racek Matlášek (Ostrava), David Bartoš (Ostrava), Topinqui (Ostrava), Johan (Ostrava), Mendoš (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), BG Comeback (Opava), Poslední cestující (Ostrava)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

18. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2015Bída s nouzí (Havířov), Sekvoj (Praha), Farář (Praha), Mamina a Bizon (Havířov), Nadobro (Ostrava), Vrtáci (Český Těšín), Madalen (Zábřeh na Moravě), Duo Geny (Ostrava), Jiří Berry Beránek (Ostrava), Vodníci (Zábřeh na Moravě), Silvie Šiška Gadulová (Ostrava), Viktor a Míček (Ostrava)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

17. TRAMPSKÝ GULÁŠ

 

2014Alibaba (Horka nad Moravou), Hajcman (Brno), Kopyto (Opava), Tempo di vlak (Ostrava), Astra (Ostrava), Wind (Havířov), Johnki (Havířov) a Linda (Ostrava)

 

2013 – Viejos (Ostrava), Zlost (Ostrava-Zlín), Trempo di šlak (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), Verča Urbančíková (Dolní Datyně), Mendoš a Hary (Ostrava), Poslední cestující (Ostrava), Marod (Ostrava), Welcome Drink (Bruntál), Krumpáč band (Bohumín) a The Jumper Cabels (Ostrava)

2012Devítka (Čimelice), Bluegrass Comeback (Opava), Jirka Míža (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), Viejos (Ostrava), Marod (Ostrava), Silvie Šiška Gadulová (Ostrava), Trempo di šlak (Ostrava), Zlost (Zlín-Ostrava), Bára, Čenda a Medvěd (Ostrava), Šíny (Ostrava), Josef Horník Pinkas (Bohumín)

2011Chrpa (Pardubice), Kati (Brno), Tempo di vlak (Ostrava), Čenda, Medvěd a Břéťa (Ostrava), Marod (Ostrava), Racek (Ostrava),

             Trempo di šlak (Ostrava)

2010Cabaléro (Havířov), Zlost (Zlín-Ostrava), Jiří Sup Polák (Brno), Tempo di vlak (Ostrava), Hrnek (Hlučín), Nadarmo (Studénka), 

             Dominika (Ostrava), Marod (Ostrava), Trempo di šlak (Ostrava), René Racek Matlášek (Ostrava) a Astra (Ostrava)

2009Rolničky (Bratislava), BG Styl (Ostrava), Ptačoroko (Frýdlant), Marod (Ostrava), Zlost (Ostrava-Zlín), Šíny (Ostrava), René Racek

             Matlášek (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), Trosky Niky (Frýdlant), Marťani (Datyně), Pepa (Ostrava)

2008 - Orion (Brno), Karavana (Opava), Tempo di vlak (Ostrava), Marťani (Datyně), René Racek Matlášek (Ostrava), Trosky Niky (Frýdlant)

2007F.T.Prim (Brno), Albatros (Ostrava), A.M.úlet (Moravičany), Madalen (Zábřeh), Tempo di vlak (Ostravaú, Marťani (Datyně), Horečka

            (Frenštát)

2006Hluboké nedorozumění (Praha), Goodwill (Ostrava), Viejos (Ostrava), Dominika (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), René Racek

             Matlášek (Ostrava), Albatros (Ostrava), divadlo- Johnki (Havířov)

2005Přátelé (Olomouc), Morgana (Ostrava), ONV – odevšad nás vyhodili(Čenda, Medvěd a Farář) (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava)

2004Hláska (Studénka), Sponteo (Ostrava), 0,5t PVC (Ostrava), Břeťa (Opava) a  Tempo di vlak (Ostrava)

2003Lístek (Praha), Brzdaři (Olomouc), Exod (Vsetín), Pytláci (Přerov), Věšák (Šumperk) a  Tempo di vlak (Ostrava)

2001Klubko (Olomouc), Přístav (Brno), Sponteo (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), Jirka Králík (Praha), Marťánci (Datyně), Hláska

             (Sponteo)

2000Falešná karta (Nové město na Moravě), Tempo di vlak (Ostrava), Klubko a Jean (Olomouc), Racek René k Matlášek (Ostrava),

             Pupkáči (Lipník nad Bečvou), Marťánci (Datyně), Křeni (Karviná), Pyrop (Přerov) a Sponteo (Ostrava)

2000 - Vrtáci (Český Těšín), Bluegrass Comeback (Opava), Morgána (Ostrava), Pyrop (Přerov), Aligátor (Mohelnice), Vašek Vrabec

            (Ostrava), Racek a Ruchadlo (Ostrava), Sluníčko (Bohumín), Tempo di vlak (Ostrava) a  Špunt (Přerov)

1999Ozvěna (Brno), Albatros (Ostrava), Tempo di vlak (Ostrava), Sylva Šiška Gadulová (Ostrava), Břeťa (Opava), Ota Maňák a dětský

             sbor (Bohumín), BG Styl (Ostrava), Marťánci (Datyně), Eva a Šroub (Frýdlant)

1999Tempo di vlak (Ostrava), Sluníčko (Bohumín), BPT (Zádveřice), Šíny (Ostrava), Johnki (Havířov) a Mlok (Karviná)