Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Zlost

1.2.2012

Ostravsko- zlínská skupina

 

Volné seskupení  pod názvem Zlost ( který vznikl zkratkou Ostrava-Zlín) hraje trampskou muziku a oživuje málem zapomenuté kousky.

Hlavními protagonisty jsou Čestmír Johan Prymus, šerif T.O.Hell´s Deviles a Špica; příležitostně je doplňují různí muzikanti.

 

Název Zlost pro nás vymyslel před lety náš společný kamarád a známý šprýmař Čochtan ze Zlína složením zkratek našeho místa bydliště.

Špica je dlouholetou členkou trampské osady Větrný kemp ze Zlína, já jsem desítky let členem a posléze šerifem osady Hell’s Deviles z Ostravy.

Hrát jsme společně začali v podstatě náhodně, protože Špica právě potřebovala parťáka na vodu a já měl zrovna prázdniny. Pak už to vzalo rychlý spád – spousta krásných vandrů a prozpívaných romantických večerů. A tak to probíhá až dosud.

Hrajeme v podstatě všechno, co se nám líbí: od starých téměř zapomenutých písní z trampské klasiky přes písničky od kamarádů z exilu, Ryvolovky až po populární muziku z let našeho mládí.

Naše muzicírování se odbývá prakticky výhradně na běžné trampské úrovni na potlaších, nebo jen tak ve vlaku, na boudě či někde u ohníčku.

Největším potěšením pro nás je, pokud můžeme takové pěkné chvíle prožít spolu s našimi kamarády. Veřejně vystupujeme pouze velmi vyjímečně.

                                                                                                                                                                 Johan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kontakt: Čestmír Johan Prymus, e-mail: johanek@volny.cz

Comments are closed.