Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Je Taverna opravdu tak špatná? (by Dan Dymes)

7.1.2012

Je Taverna opravdu tak špatná?

 

Chci předložiti velectěnému čtenářstvu důkaz, že Taverna jest nejen sídlem zábavy, ale i pokroku vědeckého.

Živoucím příkladem jest přední osobnost Taverny Mr. Cowboy. Tento poměrně nejpokrokovější člen osazenstva znaven neustávající vlnou po sobě jdoucích pitek, počal mysleti nejen na blaho své, nýbrž i blaho světa. Posléze kráčeli v jeho šlépějích i jeho druhové. Samozřejmo jest, že k bádání bylo použito jen zdrojů omezených.

 

V taverně naleznete kromě jejich členův jen tři věci. Chlast, chlast, chlast. Nicméně i s tímto lze započít dobrodružství.

 

Jmenovaný dobrodruh zahájiv svou činnost na podzim loňského roku, odměřováním stálé dávky skvělého nápoje a postupným zvyšováním. Na jaře tohoto roku ukončil svou práci, když počal odměřovati dávky po láhvích (pro jihany – Flaškách).

 

Závěry byly fascinující. Kromě barvy jeho tváře změnil se mu i objem hlavy. Pod stetsonem mu nabobtnala boule velikosti jelenicového míčku. Když se následujícího rána probral mluvil francouzsky, španělsky, latinsky a deseti řečmi rudochů.

Počal dbát dobrých mravů a citoval desetistránkové fragmenty z písma svatého. Poznal dokonce svou rodinu. Jen své druhy, jež nadále pokračovali v dobrodružném bádání, nepoznával. Léčil staré a nemocné, uměl létat.

A to vše díky skvělé a jedinečné HADYZ WHISKY. Po několika měsících nabral znovu zdravé rudé barvy a boule mu mizela. Přestával mít nezvyklé schopnosti, zapomínal na rodinu a znovu poznával své přátele z Taverny, kteří nadále pokračovali v bádání zatím bez výsledků.

 

Taverna jest důkazem toho, že bádání je nekonečnou odyseou, která směřuje k lepším zítřkům. A proto apeluji na všechny nemoudré ženy, které odrazují své chotě od návštěvy tohoto osvíceného místa.

Nevězněte své muže v kleci domácích prací a věnujte jim volnost, aby získali křídla poznání.

Váš věrný

                                                                                                                                                                                           Dan Dymes

 

Comments are closed.