Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Kterak se zbavit stvoření zvaného ŽENA (by Dan Dymes)

7.1.2012

Kterak se zbavit stvoření zvaného  ŽENA

Vážení přátelé, drazí mí druhové !

Rád bych si Vám dovolil několikerými stručnými odstavci propůjčiti osvícené rady, kterak se zbaviti ženy. V naší populaci se tento tvor objevuje v dosti značném počtu. Vyznačuje se několika zvláštními rysy, které všichni zajisté dobře znáte, je proto bez smyslu je líčit.

Pravda, existují v našich pláních a hlubokých lesech ještě jedinci, kteří neviděli žádné ženy (ani vlastní matku). Tito jsou schopni plést si ženu se sobem a nezřídka se stává, že jedinec, který poprvé uzří ženu, je schopen po ní střílet jako po lovné zvěři. Následky bývají tragické.

Nehodlám se však v tomto listu rozváděti o životě špinavých traperů, nýbrž mé rady mají býti směrovány na pány z vybrané společnosti. Tito se častokráte objevovali v městečku ve společnosti žen, které o sobě prohlašují, že jsou členkami potupného sdružení Liga yukonských žen (tzv. LYŽ).

V městečku Bakersfield se rozhodl odvážný nejmenovaný jedinec zbavit všech mužů trapného problému jménem žena. Dlouho uvažoval nad problémem čistě technickým, tj. jak se zbavit všech žen v městečku (a to především těch, které patří do LYŽ).

Jako první jej napadlo nalákat všechny ženy do stanu pod záminkou kulturní šou a ten podpálit pomocí petroleje. Poté, co se mu nepodařilo sehnati dostatečné množství petroleje, svůj nápad vzdal.

Napadlo jej také přimíchat ženám jed na krysy do cigaret. Po neúspěšném pokusu na vzorku vášnivé kuřačky, které jed v cigaretách zachutnal, tuto možnost rovněž vzdal. Jeho poslední ideu se mu však podařilo dovést do konce.

Vyhlásil v městečku běh o zlatý nugget, kde se přihlásilo mnoho mužů. Samozřejmě se do tohoto běhu přihlásilo rovněž mnoho žen a především mnoho žen z LYŽ, které chtěly se vyrovnati mužům. Organizátor pro ně vymyslel speciélní „náročnější“ trasu, která vedla přímo do rokle za městečkem.

Závod byl odstartován výstřelem a davy žen se řítily směrem k rokli. Všichni mužové, kteří čtou toto strhující svědectví, si jsou zajisté vědomi, že ženy do rokle nespadly. Žena je totiž tvor asimilovaný, schopný přizpůsobit se jakýmkoli podmínkám a jakási, nám neznámá, síla je chrání před zánikem. Členky LYŽ  se totiž po trase závodu ztratily a vracely se domů až v pozdních večerních hodinách. Jaké bylo překvapení mužů, kteří zatím oslavovali sladké vítězství.

Tento strastiplný příklad dokazuje, že jest velice obtížným úkolem zbaviti se ženy. Doufám, že nesnáze našeho přítele Vás velectění čtenáři neodradí od dalšího konání.

Vytrvejte.

                                                                                                                                                                                    Dan Dymes

 

Comments are closed.