Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Duben 2024
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930EC

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

ROSETTE HERALD- noviny městečka BAKERSFIELD (by Harmonica)

7.1.2012

ROSETTE HERALD – noviny městečka BAKERSFIELD (by Harmonica)

Naši čtenáři, které tímto vítáme, si zajisté povšimli určitě nemalého rozdílu v tom, co doposavad drželi v rukou a co drží teď. Samozřejmě, že na první pohled je ta změna nepoznatelná, když vynecháme to, že náš list má dvojnásobnou velikost. Ale i to má své kouzlo, když si potřebujete na oné straně něčím vytřít…, nebo zabalit svačinu.

 

Ale ta hlavní převratná novinka, na kterou jsme už upozornili v minulém čísle je ta, že konečné náš list je napuštěn specielní látkou pozoruhodného obecně neznámého složení, jenž si naše redakce nechá patentovat v brzkém budoucnu. Ano, ti co četli poslední číslo, hádají správně, konečně jsou na světě délehořlavé noviny, které se vyrovnají hromadě dřeva. V zimě neocenitelná pomoc a na jaře příjemné zjištění pro ty, kteří musejí rozdělat oheň za deště. Neváhejte vyzkoušejte a nebojte se. Náš list se tak může dostat i tam, kde ještě neumí číst a bojují o teplo u ohně. Rosette Herald slovem i plamenem vám dá chuť žít s úsměvem!

 

V současné době naše redakce se snaží o noviny s nepromokavými vlastnostmi. Tím by se však musela zvětšit velikost novin, aby mohly sloužit jako pláštěnka. Dalším zlepšením, na kterém naše redakce usilovně pracuje, je využití našich novin jako toaletního jemného papíru, který dostane tu správnou jemnost při důkladném zmačkání. Naše redakce tedy i nadále úspěšně vydává nové a nové zprávy s následujícím heslem: „Není důležité co se napíše, ale hlavně, že to vyjde a pokud to má vyjít, tak nepiš o tom, o čem víš!“

 

Proto čtěte a neptejte se, neboť tato otázka Vám zůstane nezodpovězena jako naprosto bezpředmětná a nudná. Je to jako v životě, ptát se na fakta je bláhovost, stejně se nic nedovíte a tak Rosette Herald čtete jako obrazy, jejichž smysl je Vám blízký.

                                                                                                                                     
                                                                                              nezávislý dopisovatel Harmonica

Comments are closed.