Novinky na Váš E-mail

AKCE V OSTRAVĚ

Kalendář událostí

Říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Nadcházející události

  • Nejsou žádné události.

AKCE V OKOLÍ

Nad dopisy čtenářů (Pavlík)

9.1.2012

Vážená redakce

Předem mého dopisu bych vám chtěl blahopřát. Lepší časopis než jsou vaše Cesty v dnešní době na trhu není. Chci pochválit jak grafickou, tak slohovou a gramatickou úpravu stránek. Vaše články mají opravdu úroveň a styl.

Obzvláště se mi líbil návod na stavbu srubu. Nechal jsem se zlákat a vyzkoušel ho. Musím říct, že i teď  v zimních měsících je v něm teplo a sucho. Sklidil jsem obdiv od mých osmi kamarádů a i oni by se chtěli stát  předplatiteli. Objednávají si proto patnáct výtisků každého čísla. Když už jsem u předplatného , suma 150,- Kč / 6 čísel je prostě směšná. Zvláště v dnešní době. Každý by klidně  rád zaplatil 2x nebo  i vícekrát tolik.

Jediné co mě opravdu trápí je, že si zatím nemůžu přečíst nové Cesty na iPadu. Žádný totiž nemám, protože to mým kamarádům připadá málo trampské. Ještě, že mi dovolili mobil.

Moc se mi líbí Vaše rubriky. Obzvláště ženský koutek  a komix. Jen fotek by snad mohlo být méně. Jsou  opravdu hezké, třebaže nejsou barevné, avšak psaný text přečtu  někdy i 3x-5x než  vyjde zas nové číslo. Mohlo by vycházet každý měsíc.  Někdo sice říká, že má  raději obrázky, ale mně se přeci jenom víc líbí text.

Ocenil bych, kdybyste  k textům písniček psali i akordy, třeba Panenka, Mongomery, Stánky.  Alespoň bych se mohl podle nich naučit hrát na kytaru nebo bendžo. Také byste čtenáře mohli  informovat  o tom,  jaké nové CD a kazety vychází, případně kde je možno tyto písničky zadarmo stáhnout.  Autorům to asi vadit nebude, protože na kamarádadech ani nechtějí vydělávat.  Dozvěděl  jsem se, že Honzovi Nedvědovi vychází nové album. Ještě jsem ho neslyšel, ale určitě tam budou pěkné písničky.

 Na závěr bych chtěl pozdravit všechny kamarády, které  sice neznám,  ale dočítám se o nich ze stránek Cest.
                                                        

                                                                                                                                                                                         Váš oddaný čitatel Pavel

Comments are closed.